Електронний документообіг

Електронний документообіг, впроваджений за допомогою програми M.E.Doc, робить систему діловодства значно простішою та продуктивною. Програма M.E.Doc дає можливість сформувати і відправити будь-які первинні документи — рахунки, податкові накладні, акти, а також звіти в усі контролюючі органи. Численні механічні процеси автоматизуються, внаслідок чого значно знижується ймовірність помилок і втрати важливих документів. Якщо звітність, створену за допомогою M.E.Doc, підписати КЕП (КЕП M.E.Doc), вона прирівнюється до оригіналу паперового документа. 

Електронний документообіг, впроваджений за допомогою M.E.Doc, робить систему діловодства значно простішою та продуктивною. Програма дає можливість сформувати і відправити будь-які первинні документи — рахунки, податкові накладні, акти, а також звіти в усі контролюючі органи. Численні механічні процеси автоматизуються, внаслідок чого значно знижується ймовірність помилок і втрати важливих документів. Якщо звітність, створену за допомогою M.E.Doc, підписати КЕП (КЕП M.E.Doc), вона прирівнюється до оригіналу паперового документа.

Веб-сервіс «СОТА» — це електронна звітність та електронний документообіг онлайн. В «СОТА» можна створити та подати електронні звіти в ДПС, ПФУ, управління статистики, інші контролюючі органи та обмінюватись електронними первинними документами з контрагентами.

В «СОТА» реалізована підтримка КЕП усіх основних акредитованих центрів сертифікації, тобто Ви можете працювати з Вашими діючими сертифікатами. Для роботи в «СОТА» достатньо базових вмінь роботи з комп’ютером та в мережі інтернет.

Електронний підпис — дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.
Кваліфікований електронний підпис (КЕП) — удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.
КЕП може використовуватись юридичними та фізичними особами. Ви надаєте своєму електронному документу такої ж юридичної сили, як і паперовому, згідно Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги».
Електронний цифровий підпис (ЕП) надає юридичної сили електронному документу аналогічно власноручному підпису та мокрій печатці на папері.

Захищений носій ключової інформації являє собою пристрій, призначений для безпечного зберігання ключів КЕП. По суті це апаратно-програмний засіб КЕП, виконаний у вигляді токена — USB-пристрою (зовні схожого на флешку) або смарт-карти (пластикової картки з чіпом).

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — термін в законодавстві України, що визначає фіскальний касовий апарат як засіб державного контролю за обігом безготівкових та готівкових коштів, обліком товарів, реєстрацією наданих послуг та розрахунковими операціями.