Продаж антивірусного ПЗ Аваст

Центр автоматизації «Fransoft» пропонує антивірусне рішення AVAST, а також надає консультації щодо цін, ліцензування та підтримки. Ціна продуктів залежить від моделі ліцензування. Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, як оптимальніше всього купити ліцензії AVAST у вашому конкретному випадку.

Avast Internet Security

Avast Internet Security

Avast Internet Security 1/3/5/10ПК — оптимальний антивірусний захист вашого комп’ютера і краще співвідношення якості і ціни.

Вартість користування:
для 1 ПК —  629 грн/рік
Замовити

Avast Internet Security

Internet Security забезпечує багаторівневий захист ваших пристроїв і конфіденційних даних з мінімальним навантаженням на системні ресурси. Всі вдосконалені функції, зазначені нижче, включені в програму Internet Security.

Avast Business Antivirus Pro

Avast Business Antivirus Pro

Avast Business Antivirus Pro — саме те що потрібно для офісних ПК, оскільки ніщо так не потребує захисту, як дані, на яких будується бізнес.

Вартість користування:
для 1 ПК —  2 740 грн/рік
Замовити

Avast Business Antivirus Pro

Придбавши Avast Business Antivirus Pro ви отримаєте:

  • Надійний антивірусний захист з чотирма рівнями безпеки. Антивірус перевірить всі листи та файли, які надсилають і отримують працівники офісу, заблокує доступ до підозрілих сайтів.
  • Аваст дбає, щоб база вірусів та шкідливих програм завжди була актуальною. Щодня вірусна база поповнюється новими зразками 360 000 шкідливих програм.
  • Безпеку мережі компанії.
  • Аваст виявить підозрілу поведінку програм та не дозволить провести атаку.
  • Аваст заблокує роботу на небезпечних веб-сайтах.
  • Усі вхідні та вихідні повідомлення, які отримують чи надсилають працівники компанії буде перевірено в режимі онлайн на наявність загроз.
  • Для того, щоб сканування не сповільнювало роботу ПК, антивірус інтелектуально пропустить ті частини системи, які є невразливими до вірусів.

Продукти AVAST доступні на 30 мовах і надають захист, як для домашніх користувачів, так і для комерційних організацій по всьому світу.

Лінійка продуктів AVAST починається безкоштовним антивірусом AVAST Free Antivirus для домашніх комп’ютерів і триває передовими рішеннями для підприємств. Для корпоративних користувачів AVAST Software пропонує розгорнуте рішення для ефективного захисту від вірусів в корпоративній мережі.