Послуги

Пропонуємо якісне впровадження, використання програмних продуктів на 100% і розгортання складних систем автоматизації бізнесу.

ІТС — набір сервісів інформаційно-технологічного супроводу, для комплексної підтримки користувачів систем автоматизації.

В інформаційній системі ІТС представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та надсилання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «ЗВІТ».

Центр автоматизації  «Fransoft» надає як разові послуги ІТ аутсорсингу, так і постійний супровід інформаційної системи підприємства на умовах щомісячної абонентської плати.

Повний супровід та ведення бухгалтерського обліку підприємства, допомога в реєстрації бізнесу, підготовка первинної документації, консультації з кадрового обліку, ведення ФОП 2, 3 групи, аналіз фінансового стану та налагодження бізнес-процесів