Ключі ЦСК Україна

Електронний підпис — дані в електронній формі, які додаються до інших електронних даних та призначені для ідентифікації підписувача цих даних.
Кваліфікований електронний підпис (КЕП) — удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа.
КЕП може використовуватись юридичними та фізичними особами. Ви надаєте своєму електронному документу такої ж юридичної сили, як і паперовому, згідно Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги».
Електронний цифровий підпис (ЕП) надає юридичної сили електронному документу аналогічно власноручному підпису та мокрій печатці на папері.

Ключ ЕЦП Юридична особа

Ключ ЕЦП Юридична особа

Обробка даних та видача сертифіката ключа електронного цифрового підпису або печатки

Вартість:
1 сертифікат / 1 рік —  234 грн
1 сертифікат / 2 роки —  462 грн
Замовити

Ключ ЕЦП ФОП

Ключ ЕЦП ФОП

Обробка даних та видача сертифіката ключа електронного цифрового підпису

Вартість:
1 сертифікат / 1 рік —  234 грн
1 сертифікат / 2 роки —  462 грн
Замовити

ЕП робить можливим повноцінний юридично значущий документообіг з державою (звітність, адміністрування податків) та контрагентами (обмін рахунками, актами та ін. первинними документами).

Щоб отримати сертифікат ключа електронного цифрового підпису (далі ЕЦП), потрібно:

  1. Укласти Договір про надання послуг ЕЦП одним із способів:
  • паперовий договір: підписати зі сторони Клієнта в двох примірниках і разом з комплектом документів подати в Центр сертифікації адміністратору реєстрації для подальшої відправки в ЦСК «Україна».
  • «безпаперовий» договір в електронному вигляді: ознайомитися з Електронним договором, підписаним ЕЦП ЦСК «Україна», на сайті або в системі електронного документообігу «M.E.Doc». Після цього заповнити і підписати зі сторони Клієнта в одному екземплярі Картку приєднання до договору про надання послуг електронного цифрового підпису та подати її з Повним комплектом документів у реєстраційний центр адміністратору реєстрації. Договір підписувати не треба. Як і Договір про надання послуг ЕЦП, Картка приєднання повинна бути підписана керівником підприємства.
  1. Сплатити рахунок-фактуру за послуги видачі ЕЦП згідно прайсу.
  2. Сформувати за допомогою системи «M.E.Doc» заявку на отримання сертифіката відкритого ключа: згенерувати особистий ключ і картку реєстрації електронної заявки на посилений сертифікат підписувача ЕЦП.
  3. Подати адміністратору реєстрації ЕЦП (ТОВ ЦСК «Україна» або ЗПР (зовнішній пункт реєстрації)) повний комплект документів.

 

Важливо! Приймаються тільки якісні копії усіх документів:

  1. Фотознімки ксерокопій мають бути чіткими;
  2. Текст ксерокопій має легко читатись;
  3. Копії паспортів та ідентифікаційних кодів завіряються тільки власником;
  4. Паспорт вважається недісним за відсутності фото при досягненні віку 25 та 45 років.