Сервіс ITC

ІТС — набір сервісів інформаційно-технологічного супроводу, для комплексної підтримки користувачів систем автоматизації.

В інформаційній системі ІТС представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та надсилання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «ЗВІТ».

ІТС ПРОФ

ІТС ПРОФ

Сервіс надає користувачам програм лінійки BAS максимальну кількість інформації і послуг.

Замовити

ІТС ПРОФ

Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом ІТС ПРОФ

Вид договору ІТС

Роздрібна ціна договору ІТС,
грн. без ПДВ

24 місяці

23 760

12 місяців

11 880

6 місяців

6 480

3 місяці

3 600

1 місяць

1 500

пільговий супровід 12 місяців за схемою 8+4

6 960

ІТС ТЕХНО

ІТС ТЕХНО

Зазначений тип договору забезпечує користувачам програм лінійки BAS можливість легального отримання оновлень для придбаних програмних продуктів.

Замовити

ІТС ТЕХНО

Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом ІТС ТЕХНО

Вид договору ІТС

Роздрібна ціна договору ІТС,
грн, без ПДВ

12 місяців

7 920

6 місяців

4 680

Користувачі систем автоматизації отримують актуальну методичну інформацію, оновлення програмних продуктів, сервіси для здачі регламентованої звітності, обміну податковими та іншими електронними документами та інше. Методисти ІТС регулярно готують рекомендації щодо вирішення актаульних облікових завдань з використанням програм автоматизації бізнесу. Завдяки цьому користувачі можуть швидше адаптуватися до нових вимог до обліку та звітності як з боку законодавства, так і з боку бізнесу.

Інформаційна система ІТС (Інформаційно-Технологічного Супроводу) створена для користувачів облікових систем (BAS, KBS.Бюджет, та інших програмних продуктів). Розміщена інформація буде корисна керівникам, спеціалістам з бухгалтерського та кадрового обліку, економістам та IT-спеціалістам комерційних організацій.

ІТС містить наступну інформацію:

  • останні зміни у податковому законодавстві;
  • коментарі та роз’яснення до нормативних документів;
  • особливості обліку окремих госпрахункових операцій;
  • інструкції по заповненню бухгалтерської та податкової звітності;
  • інструкції по роботі з «BAS» та «FREDO Звіт»;
  • періодичні бухгалтерські видання;
  • консультації аудиторів;
  • технічні інструкції з розробки та адміністрування.

На даний момент існує 2 види інформаційно-технологічного супроводу (ІТС): рівня ПРОФ і рівня ТЕХНО.

  1. Договір ІТС Україна рівня ПРОФ забезпечує користувачам програм на платформі BAS максимальну кількість інформації і послуг, що надаються фірмою і її партнерами, а також включає в себе професійну інформаційну систему ІТС ПРОФ Україна і додаткові сервіси (зокрема сервіс здачі електронної звітності Фредо-Звіт).
  2. Договір ІТС Україна рівня ТЕХНО включає в себе технологічну інформаційну систему ІТС Україна Техно і забезпечує користувачам програм на платформі BAS  тільки можливість легального отримання оновлень для придбаних програмних продуктів і мінімально необхідний обсяг сервісних послуг від фірми.